LIFE laager

 

MIS LAAGER SEE ON ?

Kui oled vähemalt 14-aastane noor ja sind huvitab kas tants, muusika, meedia, maalimine või käsitöö, siis tule Life laagrisse. Sa Saad valida endale ühe töötoa, mida tahaksid laagri jooksul õppida. Nelja päeva jooksul saad avastada palju uut ja arendada oma oskusi valitud töötoas. Ära muretse oma vähese kogemuse pärast, piisab sellest kui sul on huvi ja tahet ennast arendada. :) Hommiku ja õhtuprogrammid on hea koht, kus saame koos laulda, kuulda Jumala Sõna, olla ühises osaduses ning ei puudu sealt ka lõbusad mängud.

2017 LIFE etendus
2016 LIFE etendus
2015 LIFE kontsert
2015 video
Vaata pilte 2013 aasta laagrist
Vaata videod 2014 aasta laagrist

 

MIS ON LIFE KONTSERT?

Laagri viimasel õhtul 4. AUGUST KELL 20:00 toimub Life kontsert, kus igal osalejal on võimalik näidata seda, mida laagri jooksul on õpitud. Kontserdil astuvad üles tantsutöötoas osalejad, muusikud ning saame näha tehtud videot. Samuti paneme üles ka näituse tehtud töödest maalimise, foto ja käsitöö töötubades. SINNA ÕHTULE ON OODATUD PERE, SÕBRAD JA TUTTAVAD!


KUS TOIMUB LIFE LAAGER?

Laulasmaa koolis, mis asub 35 km Tallinnast.

Sinna läheb hea bussiliiklus Tallinnast, otse koolimaja ette.

VAATA: http://www.peatus.ee/#route_search;A922;4741,130281,136888

 

OSALUSTASU
40€ (sisaldab elamist koolis, sööki, kõiki tunde) kuni 10. juulini registreerides ja ära makstes, hiljem 45€. Makse teha MTÜ Loov Impulss arvele SEB EE611010220091910018 kirjutades juurde laagrisse tulija nimi.

Registreerida saab selle lehekülje lõpus oleva vormi kaudu või klikates siia!

Lisainfo: Signe Reinaru / 56644260

Laagrit korraldavad: MTÜ Loov Impulss, EELK Misjonikeskus.

 

VALI ENDALE TÖÖTUBA:


Maalimine/joonistamine – Ain Vares
Tunnid on praktilised, koos rohkete näpunäidetega. Ilmselt jõuab iga osaleja mitu tööd valmis. Lisaks toimuvad vestlusvormis arutelud kunsti ja usu teemadel laiemalt. Materjalidest võiks osaleja kaasa võtta just need, mis meeldivad ja mis juba olemas on. Ain Varese koduleht

 

Käsitöö – Mirva Lappalainen
Kui sulle meeldib käsitööd ja meisterdamine, on see töötuba õige koht sinule. Laagri ajal võid keskenduda ühele suuremale või valmistada mitu väiksemad tööd. Töötuppa ootab sind Mirva Lappalainen, kellele igasuguste asjade ise tegemine pakub rõõmu uue õpimisest ning annab võimaluse keskenduda, rahuneda, mõtiskleda ja veeta aega sõprade ja Jumalaga.

 

Jazz tants – Johanna Halen 
Jazz paneb sind liikuma!

Jazz tantsu töötoas saad õppida jazz tantsu baastehnikat, koordinatsiooni, rütmilisi ja pikemaid sammu kombinatsioone. Lisaks teeme veel lihsatreeningut, kasutame põrandat ja teeme venitusi. Me tantsime mõnusa ja rütmilise muusika saatel ning laagri lõpuks saame kokku koreograafia, mida Life kontserdil esitame. Tule ja naudi! Johanna Halen on kogenud tantsuõpetaja Soomest.

 

 

Video – Aleksander Seema  Grupp on täis.
Film on loo jutustamine läbi liikuvate piltide ja heli. Kui sinu unistus on üks päev filme teha või soovid lihtsalt näha, mis see filmi tegemine on, siis see töötuba on just sulle. Kolme päeva jooksul kirjutame koos kokku lühifilmi stsenaariumi, filmime selle üles ja lõpuks monteerime kokku. Räägime kuidas võtta sammud selle suure unistuse suunas, teeme juttu filmi tegemise protsessist, kuidas kirjutada stsenaariumi, kuidas filmida ja kuidas film lõpuks valmis saab.

Aleksander alustas oma karjääri vestlus saadete filmimise ja monteerimisega kristlikus televisioonis. Aasta hiljem asus ta ajateenistusse Eesti Kaitseväe Teavitus Keskuses, kus ta tegeles Eesti Kaitseväe kajastamisega meedias. Pärast ajateenistust astus ta Balti Filmi-ja Meediakooli, kus ta õpib praegu viimast aastat filmindust.

 

Muusika – Peeter Rahuvarm ja Joel Reinaru

Kui oled muusik, laulad või mängid pilli, siis see töötuba on just sulle. Lisaks koos musitseerimisele saad endale selgeks teha kuidas jõuab lauluhääl mikrofonist või kidra saund helipeast läbi kõlari kuulajani ja kuhu poole peab selleks puldil nuppe keerama. Võta kaasa oma pill (va. klaver, orel :) ) ning teeme koos mussi.

Joel Reinaru on muusik ja laulukirjutaja, kes mänginud mitmetes bändides ja praegu tegutseb koos Reinaru Vendadega.
Peeter Rahuvarm on pillimees ja muusik, kes mänginud mitmetes erinevates bändides. Põhi instrumendiks on klaver (sünt) aga sobivad ka kõik muud häält tegevad pillid.

 

 

Foto – Sander Saard

Kas tahaksid õppida, kuidas teha ägedaid pilte? Siis on see töötuba just sulle! Selles töötoas on võimalus õppida fotograafia põhitõdesid ja fotode töötlemist. Alustame fotograafia algteadmistest ja kaamera seadistamisest ning katsume järk-järgult edasi liikuda. Tutvume erinevate fotograafia žanrite ja tehnikatega. Lisaks teooriale katsume kõike ka praktikas järele. Võimalusel võiks kaasa võtta oma kaamera ja sülearvuti, kuid vajadusel saab ka töötoa juhendajalt vastavat tehnikat laenata.

 

Dancemix – Mari-Liis Lootus

Sulle meeldib tantsida? Super. See on kõige olulisem, pole vahet kaua või mis tasemel sa tantsida oskad. Töötoas on põhiline, et Sulle meeldib liikuda ja tantsimiserõõm. Dancemix koosneb showtantsust, hip-hop’ist ja vaba tantsust. Trennides soojendame, venitame ja õpime ka kava Life kontserdiks. Oluline on tahe ja rõõm tantsust. Oled väga oodatud! Kaasa võta tossud/treeningjalatsid, trenniriided, veepudel Olen olnud tantsutreener Minu tantsukoolis 2 aastat ja ise tantsinud väiksest saati.

 

 

 

Registreerumine:

 

 

KAVA:

 

02.08. Neljapäev / Thursday

12:00 Kogunemine, registreerimine / gathering and registration

13:00 Lõuna / lunch

14:00 Laagri algus programm / LIFE camp starting programm

15:30-17:00 Töötuba / workshop 1

17:00 snäkk / snack

17:30-19:00 Töötuba / workshop 2

19:00 Õhtusöök / dinner

20:00 Õhtuprogramm / evening program

03.08. Reede / Friday

8:30 Hommikusöök / breakfast

9:15 Hommikuprogramm / morning program

10:30-12:00 Töötuba / workshop 3

12:00 Lõuna / lunch

12:30 Vaba aja  tegevused/ Free time activities

14:00-15:30 Töötuba / workshop 4

15:30 Snäkk / snack

16:00-17:30 Töötuba / workshop 5

18:00 Õhtusöök / dinner

18:30 Vaba aja tegevused/ free time activities

19:30 Õhtuprogramm / evening program

 

 

04.08. Laupäev / Saturday

8:30 Hommikusöök / breakfast

9:15 Hommikuprogramm / morning program

10:30 -12:00 Töötuba / workshop 6

12:00 Lõuna / lunch

12:30 Vaba aja tegevused/ free time activities

14:00-15:30 Töötuba / workshop 7

15:30 Snäkk / snack

16:00-17:30 Peaproov / rehearsal

18:00 Õhtusöök / dinner

20:00 LIFE kontsert / LIFE concert

22:00 Õhtupalvus / Evening prayer

 

05.08. Pühapäev / Sunday

8:30 Hommikusöök / breakfast

9:30 Jumalateenistus + laagri lõpetus / Service and ending of the camp

11:00 Asjade kokkupanek ja koristamine / getting stuff together and cleaning up