Õpetajad

Jane Raidma-Voolaid
Jane on stuudio Loov Impulss juhataja. Ta on aastaid töötanud balletitantsijana nii Eestis kui välismaal ning ennast täiendanud erinevates teistes tantsustiilides, nagu moderntants ja Iisraeli tants. Tantsuõpetajana on Jane tegutsenud juba pea kakskümmend aastat. Janel on Tallinna Ülikoolist bakalaureus koreograafias ja magistrikraad kunstiteraapiates. Jane töötab  Tallinnas loovterapeudina  ja tantsuõpetajana.
Helena Pontus
Helena on õppinud raamatukogundust ja kunstiõpetust. Aastaid läbi viinud vitraažikursuseid laste ja täiskasvanutega, lastega teinud ka meisterdamisi. Töötab loovringi juhendajana Tallinna Heleni Koolis ja õpib Tallinna Ülikooli magistris kunstiteraapia erialal. Värvid on Helena jaoks olulised, rõõm värvidest ja loomisest on õnnelikult hõivatud hetked. 

Samuel M. Reinaru
Samuel on lõpetanud Haapsalu Muusikakooli klassikalise kitarri erialal (1999 – 2006). Jätkas muusika alaseid õpinguid Tallinna Ülikooli Kunstide Instituudis muusikaõpetaja erialal, kus põhisuunaks oli klassikaline laulmine Eda Zahharova käe all. Aastal 2012 – 2013 teenis aega kaitseväes ja ühtlasi juhtis ka rivitrummareid Eesti Kaitseväe Orkestris. Lisaks on ta laulnud mitmetes koorides, kuid praegu tegeleb põhiliselt bändimuusikaga ansamblis “Reinaru Vennad.”
Kitarri õpetajamisega on tegelenud üle 10 aasta. Põhisuund kitarrisaade ja sinna kõrvale muusika teooria.