Õpetajad

Jane Raidma-Voolaid
Jane on aastaid töötanud balletisolistina Rahvusooperis “Estonia”, Saarbrücken Staatstheater´is Saksamaal ja At Marah Dance Theater´is Philadelphias USAs ning õppinud moderntantsu tehnikaid New Yorgis. Nüüd on Jane taas kodumaal, õpetab erinevaid tantsustiile ja juhatab stuudiot Loov Impulss. Tal on Tallinna Ülikoolist bakalaureus koreograafias ja magistrikraad kunstiteraapiates.
Eliis Aunap
Eliis on lõpetanud Paide muusikakooli klassikalise kitarri erialal ning H. Elleri nimelise Tartu muusikakooli koorijuhtimise erialal. Ta on õppinud Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemias koolimuusikat ning omandanud teadmisi hääleseadest mitmete tunnustatud lauluõpetajate juures. Eliis on lauluvõistlustel edukalt esinenud ja andnud aastaid hääleseade eratunde.
Külli Hansen
Külli on hariduselt kunstnik ja kunstiõpetaja. Ta on juhendanud erinevaid kunstiringe, kuid viimastel aastatel on keskendunud tantsule ning juhendanud erinevaid vabatantsu kursuseid. Ta õpib Tallinna Ülikooli magistriõppes tantsu- ja liikumisteraapiat ning viib läbi ka terapeutilise liikumise tunde.
Hanna Maria Salong
Hanna Maria õpib Tartu Ülikoolis kirjandus- ja kultuuriteaduse erialal teatriteadust. Ta on tegelenud teatriga juba algkoolist saadik, lõpetanud Vanalinna Hariduskolleegiumi teatrikooli ning viinud läbi teatri töötubasi erinevates laagrites.
Marika Poolakese
Maarikal on sotsiaaltöö bakalaureuse kraad Tallinna Ülikoolist ja ta on õppinud psühhodraama ning erinevaid loovteraapia meetodeid. Pärast VAT Teatri sotsiaalteatri koolituse lõpetamist 2000.a. tegutseb ta nõustaja ja koolitajana, kes kasutab oma töös draamateraapia elemente, mis võimaldavad klientidel lavastada oma elu uues, positiivses võtmes.
Ta on Viljandis loodud Seasaare Näitemängu Seltsi harrastusnäitleja ja on viimased kaheksa aastat mänginud erinevates lavastustes, osalenud teleseriaalides ja lühifilmides.