TANTS

TANTSI JA VÕIMLE
Tunni esimeses pooles tantsime erinevate mõnusate muusikate saatel koos juhendaja poolse suunamisega. Teises pooles teeme võimlemisharjutusi, mis kaasavad kogu keha lihaskonda. Kasutame kummilintide abi, mis on väga lihtne ja efektiivne moodus kõikide tähtsamate lihasrühmade tugevdamiseks. Kõige lõpus on lõdvestavad venitused. Soovitav riietuda kergelt, mugavalt, jalga sokid, kaasa kummilint. See tund sobib igas eas ja igasuguste füüsiliste võimetega inimestele. Registreeri end tundi!
AEG: neljapäev 18.00 – 19.00
KOHT: Tatari 3, Tallinn
ÕPETAJA: Jane Raidma-Voolaid

 

KAASAEGNE TANTS
Tund on üles ehitatud moderntantsu põhimõtetel. Tunni esimeses pooles on soojendusharjutused- rullid, plied, tendud, svingid jne., ka natukene improt. Teises pooles õpime koreograafiat ehk tantsu, millega jätkame järgmises tunnis. Kui oled varem ükskõik millise tantsuga tegelenud, siis oled oodatud!
AEG: neljapäev 19.00-20.00
KOHT: Tatari 3, Tallinn
ÕPETAJA: Jane Raidma-Voolaid
 

 

ÜLISTUSTANTS
Kõik, kes soovivad üheskoos Jumalat liikumisega ülistada, kogeda palvetantsu ja Jumala lähedust läbi tantsu, on oodatud. “Jumal on loonud meid endi sarnaseks ja me oleme kardetavalt, imeliselt loodud. Meie kehad on Tema Püha Vaimu templid ning on loodud, et ülistada Jumalat ja Tema ilu. Kui meie tants väljendab seda, siis me oleme kingituseks maailmale ja valgus vaimu pimedusele.” (Randall Flinn, Dance AdDeum koreograaf, USA).
AEG: 1x kuus reedel 18.30 (16.12.2022, 13.01, 17.03, 14.04, 12.05, 9.06. 2023)
KOHT: Puuvilja 4, Tallinn
ÕPETAJA: Jane Raidma-Voolaid