TANTS

TANTSI JA VÕIMLE 

Tunni esimeses osas tantsime erinevate muusikaliste rütmide saatel ja loome iseenda liikumist. Teises pooles teeme võimlemisharjutusi, mis kaasavad kogu keha lihaskonda. Kasutame kummilintide abi, mis on väga lihtne ja efektiivne moodus kõikide tähtsamate lihasrühmade tugevdamiseks. Kõige lõpus on lõdvestavad venitused. Soovitav riietuda kergelt, mugavalt, jalga sokid, kaasa kummilint. See tund sobib igas eas ja igasuguste füüsiliste võimetega inimestele. Registreeri end tundi!
AEG: neljapäev 17.30 – 18.30
KOHT: Toompea 3, II korruse lastesaal
ÕPETAJA: Jane Raidma-Voolaid

 

IISRAELI TANTS
Selles tunnis õpime erinevaid Iisraeli tantse. Need on enamuses ringtantsud, mis põhinevad lihtsatel sammudel, mida tantsitakse nii põliste, kui ka tänapäevaste Iisraeli muusikarütmide saatel. Eelnev tantsukogemus on kasuks, kuid ei ole hädavajalik. Kõik on oodatud. Registreeri end!
AEG:
KOHT:
ÕPETAJA:
 

 

ÜLISTUSTANTS

Kõik, kes soovivad üheskoos Jumalat liikumisega ülistada, kogeda palvetantsu ja Jumala lähedust läbi tantsu, on oodatud. “Jumal on loonud meid endi sarnaseks ja me oleme kardetavalt, imeliselt loodud. Meie kehad on Tema Püha Vaimu templid ning on loodud, et ülistada Jumalat ja Tema ilu. Kui meie tants väljendab seda, siis me oleme kingituseks maailmale ja valgus vaimu pimedusele.” (Randall Flinn, Dance AdDeum koreograaf, USA).
AEG: 18.30-19.30 iga kuu viimane neljapäev
KOHT: Toompea 3 II korruse lastesaal
ÕPETAJA: Jane Raidma-Voolaid