Tants

TANTSI JA VÕIMLE 

Koos tantsides erinevate muusikaliste rütmide saatel loome iseenda liikumist. Teise poole tunnist teeme võimlemisharjutusi, mis tugevdavad kogu keha lihaskonda. Kõige lõpus on lõdvestavad venitused. Soovitav riietuda kergelt ja mugavalt, jalga sokid. Kui on olemas matt, siis võib selle kaasa haarata, kuid ei ole kohustuslik. See tund sobib igas eas ja igasuguste füüsiliste võimetega inimestele.
AEG: neljapäev 18.30 – 19.30
KOHT: Toompea 3, II korruse lastesaal
ÕPETAJA: Jane Raidma-Voolaid

 

BALLETT  

See tund on üldfüüsiline treening, mis põhineb balletiharjutustel saali keskel. Eriti pöörame rõhku heale rühile, tasakaalu hoidmisele, jalgade tugevdamisele, koordinatsioonile. Alustame kõige lihtsamast, seega kõik huvilised on oodatud. Selga mugavad, venimist lubavad riided, jalga sokid.
AEG: neljapäev 17.30-18.30
KOHT: Toompea 3, II korruse lastesaal
ÕPETAJA: Jane Raidma-Voolaid

 

ÜLISTUSTANTS

Kõik, kes soovivad üheskoos Jumalat liikumisega ülistada, kogeda palvetantsu ja Jumala lähedust läbi tantsu, on oodatud. “Jumal on loonud meid endi sarnaseks ja me oleme kardetavalt, imeliselt loodud. Meie kehad on Tema Püha Vaimu templid ning on loodud, et ülistada Jumalat ja Tema ilu. Kui meie tants väljendab seda, siis me oleme kingituseks maailmale ja valgus vaimu pimedusele.” (Randall Flinn, Dance AdDeum koreograaf, USA).
AEG: neljapäev 1 x nädalas,  kuu viimasel neljapäeval, kell 18.30-20.00
KOHT: Toompea 3 II korruse lastesaal
ÕPETAJA: Jane Raidma-Voolaid