Tants

VABATANTS 

Tantsides räägime oma keha keeles. Tantsu, liikumise ja keha keel aitab meil väljendada oma emotsioone neil hetkedel, kui sõnad saavad otsa või neid on raske välja öelda. Koos tantsides läbime erinevaid rütme, alustades aeglasest, loome endas ruumi tantsu sünniks, jätkates erinevate muusikaliste rütmidega loome iseenda liikumist. Soovitav riietuda kergelt ja mugavalt, jalga tossud. Kuna sellel tantsul ei ole samme ja igaüks liigub enda enesetunde järgi, sobib see igas eas ja igasuguste füüsiliste võimetega inimestele.
AEG:
KOHT:
ÕPETAJA: Külli Hansen

 

IISRAELI TANTSUD  

Oodatud on kõik, kes soovivad Iisraeli rahvamuusika saatel tantsida.Õpime kergemaid ja veidi raskemaid Iisraeli tantse, mis on enamus ringtantsud. Ei pea olema eelnevat tantsukogemust. Selga mugavad treeningriided, jalga pehmed jalatsid.
AEG:
KOHT:
ÕPETAJA:

 

ÜLISTUSTANTS

Kui soovid Jumalat ülistada, kiita ja kummardada liikumisega, siis on see tund just Sinu jaoks. Võtame koos aega, et kuulata ja alistuda Püha Vaimu juhtimisele. Ei pea kartma, et ei oska tantsida jne., kõige tähtsam on tahe ülistada Jumalat kogu oma südame ja olemusega. Tund on kõigile tasuta.
AEG:
KOHT:
ÕPETAJA: