Õpetajad

Jane Raidma-Voolaid
Jane on stuudio Loov Impulss juhataja. Ta on aastaid töötanud balletitantsijana nii Eestis kui välismaal ning ennast täiendanud erinevate teiste tantsustiilide vallas. Tantsuõpetajana tegutsenud üle viieteistkümne aasta. Janel on Tallinna Ülikoolist bakalaureus koreograafias ja magistrikraad kunstiteraapiates. Jane töötab  Tallinnas loovterapeudina  ja tantsuõpetajana.
Kaire Olt
Kaire on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemias nii bakalaureuseõppe (2003), kui ka magistriõppe (2018) nahakunsti erialal ja aastase kunstiõpetaja koolituse (2006). Näitustel on osalenud alates 2001. aastast. Oma loometöös on põhiliselt keskendunud köitekunsti alale. Õpetas üldhariduskoolis 8 aasta jooksul (2006-2014) erinevaid kunstiaineid: joonistamine, maalimine, kompositsioon, tarbekunst, nahakunst, klaasikunst, fotograafia ja kunstiajalugu. Juhendanud köitealaseid projekte EKA tudengitele.
Samuel M. Reinaru
Samuel on lõpetanud Haapsalu Muusikakooli klassikalise kitarri erialal (1999 – 2006). Jätkas muusika alaseid õpinguid Tallinna Ülikooli Kunstide Instituudis muusikaõpetaja erialal, kus põhisuunaks oli klassikaline laulmine Eda Zahharova käe all. Aastal 2012 – 2013 teenis aega kaitseväes ja ühtlasi juhtis ka rivitrummareid Eesti Kaitseväe Orkestris. Lisaks on ta laulnud mitmetes koorides, kuid praegu tegeleb põhiliselt bändimuusikaga ansamblis “Reinaru Vennad.”
Kitarri õpetajamisega on tegelenud üle 10 aasta. Põhisuund kitarrisaade ja sinna kõrvale muusika teooria.